Aktuality


Vánoční besídka

Datum konání: 22. 12. 2018

Srdečně vás zveme na vánoční besídku, která se koná na loděnici v sobotu 22.12. pro děti od 14ti hodin a pro dospěláky od 17ti hodin.Vydra Cup

Datum konání: 13. 10. 2018

V sobotu 13.10. od 13 hodin zveme všechny příznivce černožické kanoistiky na tradiční zakončení sezóny - VydraCup. Občerstvení zajišteno.Mistrovství České Republiky

Datum konání: 20. 7. 2018 - 22. 7. 2018

Mistrovství České republiky 2018.docxČernožický kilometr oslavil šestačtyřicátiny!

Černožický kilometr oslavil šestačtyřicátiny!

V neděli 2. září 2018 se konal na Labi každoroční závod v rychlostní kanoistice. Na oslavu 46. narozenin „Černožického kilometru“ dorazil rekordní počet 412 kanoistů a kajakářů různých věkových kategorií z 27 oddílů z celé České republiky. Závodníci byli mohutně podporováni nejen jejich trenéry a rodinnými příslušníky, ale všechny sportovce dorazil pozdravit a vítězné poháry pro nejúspěšnější závodníky předat i bývalý reprezentant a účastník olympijských her Jiří Polívka.

Kromě tradičních závodů na tratích 200, 500, 1000 a 2000m si zejména ti nejmladší mohli v letošní sezóně poprvé zazávodit i ve čtyřkajaku, na kterém je přes rok minimálně příležitostí si tuto nejdelší rychlostní loď vyzkoušet. Medaile si v průběhu dne vybojovali i bývalí závodníci, jejichž potomci pokračují v rodinné tradici.

Jelikož na oslavě nesmí chybět dobré jídlo a pití, všichni účastníci si pochutnávali nejen na grilovaných kuřatech, ale i na všech dobrotách nabízených místní kantýnou.

Všem týmům děkujeme, že do Černožic dorazily a strávily s námi u vody příjemný den. Věříme, že se jim u nás líbilo a příští rok přijmou pozvání i na ročník sedmačtyřicátý.Informace pro členy TJ

Na mimořádné valné hromadě spolku TJ Sokol Černožice dne 31. 10. 2015 byl schválen nový název spolku „TJ Černožice, z.s.“, byly přijaty nové stanovy spolku a byl zvolen výkonný výbor spolku.

Výkonný výbor informuje své stávající členy spolku i případné nové zájemce o členství, že v souladu s novými stanovami (viz část IV., písm. A) se může stát řádným členem TJ na základě svého rozhodnutí fyzický osoba nebo právnická osoba, která se ztotožňuje s účelem, hlavní činností TJ a hodlá se podílet na naplňování společných zájmů s ostatními členy TJ. O přijetí za řádného člena rozhoduje výkonný výbor na základě podané písemné přihlášky zájemce o členství.

Výkonný výbor na svém prvním zasedání v listopadu 2015 rozhodl, že písemnou přihlášku jsou povinni předat noví zájemci o členství, ale i stávající členové TJ. Přihlášky lze předat výkonnému výboru hromadně cestou cvičitelů nebo osobně tajemníkovi TJ.

Dále výkonný výbor informuje o tom, že byla schválena výše členských příspěvků na rok 2016. Příspěvky zůstávají ve stejné výši jako v roce 2015 (uveřejněno na vývěsce tělocvičny). Výbor upozorňuje na povinnost člena TJ (viz stanovy část IV., písm. B, bod 5) řádně a včas platit příslušné členské příspěvky, jakož i jiné poplatky související s řádným členstvím a činností v TJ.

 Tiskopis přihlášky je k vyzvednutí u jednotlivých cvičitelů nebo je zveřejněn na stránkách www.cernozice.cz/kanoistika a http://www.cernozice.cz/index.php?nid=7903&lid=cs&oid=1451904100 let kanoistky v Českých zemích

100 let informace pro hnutí.docx
OBEC ČERNOŽICE


www.cernozice.cz

V letošním roce podporuje naši činnost Královehradecký kraj

logo_colour_CMYK.jpg

Aktuality

Základní informace o kanoistice

Základní informace o rychlostní kanoistice.docx

Sponzoři

 

22873_~1.jpg


ppl.jpg

Stanislav Rigielski - RIMPEX

 


3619_Damco_Website_banner_RT_05.gif

Pavel Mihalo

 logo.png

BAT Andrle s.r.o., Autodoprava, Černožice

logo zich.jpg

w1400006030000_logo.jpg

Výstřižek.JPG

Návštěvnost stránek

023869